Програма політичної партії “Голос” у львові
Цінності та принципи
Наші цінності: повага до людини, свобода, європейський вибір, справедливість та прозорість. Наші принципи: професійність, доброчесність, рішучість і командна робота.
Бачення
Львова
Бачення Львова
Ми бачимо Львів містом гідного життя. Містом, де довіра, чесність та взаємоповага є головними принципами взаємодії усіх львів’ян. Ми прагнемо зробити Львів містом багатих, успішних та зарадних людей. Містом дорогої праці та креативу. Містом, що об’єднує та надихає.

Ми хочемо зберегти у Львові його багатонаціональну культурну спадщину та традиції. Ми прагнемо не просто адаптувати їх до процесів та проблем сучасності, а пристосувати до викликів та можливостей майбутнього. Наша команда буде розвивати якісну співпрацю у форматі бізнес-культура-місто, яка забезпечить стабільність та інноваційність розвитку міста як культурного центру регіону та країни.

“Голос” виступає за політику нової якості. Ми продовжимо успішні ініціативи та проекти, що вже запроваджені у Львові. Ми за зміни, розраховані на покращення рівня та якості життя громади. Ми розуміємо, де львів’яни прагнуть змін. Тому наші цілі на наступні 5 років такі:
1. Збільшити заможність львів‘ян

2. Гідно оцінювати працю суспільно важливих професій

3. Навести лад з хаотичними забудовами

4. Підвищити рівень надання медичних послуг і медичної допомоги

5. Підвищити зручність пересування у Львові

6. Зменшити системну корупцію та кумівство
Львів повинен стати містом комфортного життя, містом побутової естетики та високої доданої вартості. Створення можливостей для самореалізації та особистого розвитку – наше головне завдання. Наша ціль – зробити Львів містом майбутнього.
Тяглість
політики
Тяглість політики
Львів – місто, де один з найвищих показників якості життя в Україні. Ми відзначаємо ті позитивні тренди у розвитку нашого міста, які треба підтримувати та прискорювати. Ми забезпечимо тяглість управління Львовом у тих сферах, де Львів має значний поступ та якісні стратегії.

Ми за впровадження Плану сталої міської мобільності (ПСММ). Ми відновимо роботу відповідно до Інтегрованої концепції розвитку центральної частини Львова, яку розробили разом з німецькими експертами та затвердили у 2011 р. Пріоритетність політик політичної партії “Голос” у Львові щодо транспорту, поводження з відходами, якості повітря, управління водними та земельними ресурсами, будівлями, енергетикою, біорізноманіття розроблені з урахуванням розробленого за підтримки європейських партнерів Плану заходів «Зеленого міста» (Green City Action Plan). Ми пришвидшимо роботу над Програмою сталого енергетичного розвитку на період 2021-2027, враховуючи висновки з реалізації чинного плану дій сталого енергетичного менеджменту та інші стратегічні документи. Ми врахуємо заходи, передбачені планом економічного розвитку Львова, які розробили у межах ініціативи “Мери за економічне зростання”.

Ми продовжимо практику інклюзії у Львові, осучаснення міських просторів, адаптації до зміни клімату, розширення зелених зон, цифрової трансформації, комплексної модернізації дорожньої інфраструктури. Ми продовжимо співпрацю з міжнародними партнерами та активно використаємо нові фінансові інструменти та європейські програми. “Голос” продовжить підтримувати громадянське суспільство, освітні, культурні середовища та наукові школи. Місто залучатиме дослідників до пошуку інноваційних рішень міських проблем розвитку та громадські організації для підсилення громадської включеності львів’ян до співтворення нашої громади.
Політики партії
“Голос”
Забезпечуючи тяглість певних політик, ми
розуміємо, де львів’яни прагнуть змін.
Забезпечуючи тяглість певних політик, ми розуміємо, де львів’яни прагнуть змін.
2. Підвищити рівень медичних послуг
Львів’яни хочуть мати доступ до якісних медичних послуг. Більшість закладів залишаються радянськими, незважаючи на зусилля влади, працівників та благодійників. Головними проблемами медичного обслуговування є брак фінансування, несистемність програм розвитку, відсутність досвідчених управлінців. Ми побачили перші позитивні зрушення після впровадження медичної реформи, а саме на рівні ланки сімейних лікарів. Партія “Голос” виступає за продовження впровадження наступних етапів медичної реформи та їхню підтримку на місцевому рівні.

Наша програма для покращення медичного обслуговування львів’ян:
Створити муніципальний центр медичної реформи з офісом підтримки проектів для закладів охорони здоров’я
Ми підтримаємо лікарів, які стали медичними менеджерами. Надамо їм фахову підтримку та освітні можливості для підвищення своїх управлінських навичок у новому муніципальному центрі медичної реформи. Для цього Центр залучатиме юристів, економістів, менеджерів-управлінців з досвідом успішних проектів. Центр координуватиме управлінський та економічний аудит діяльності закладів охорони здоров’я. Фахівці Центру допомагатимуть організовувати конкурсний відбір керівників закладів охорони здоров’я та впроваджуватимуть ефективні прозорі системи управління ЗОЗ на принципах доброчесності, підзвітності та залученні трудових колективів. Центр допомагатиме керівникам та менеджерам ЗОЗ у напрацюванні ефективних моделей розвитку, формування набору медичних послуг, налагодженні процесів, оптимізації витрат, переобладнання, підтримуватиме лікарні у роботі з грантовими програмами та доброчинними внесками.
Відкриття навчально-тренінгового центру для медичного менеджменту, фахового медичного середовища
Ми підтримуватимемо створення міського осередку компетентностей для менеджменту, медичного персоналу ЗОЗ та фахових медичних середовищ (навчально-тренінговий центр). Центр допомагатиме у виявленні та залученні медичних управлінських талантів у місті (підготовка кадрового управлінського резерву закладів охорони здоров’я), організації медичних резиденцій-стажувань між закладами як у межах міста, України так і за кордоном (участь у грантових програмах), координуватиме перепрофілювання спеціалістів у затребувані напрямки для повноцінного забезпечення галузі людським капіталом. Центр пропонуватиме різноманітні фахові курси та програми, до прикладу, курси англійської мови для медичних працівників, програми підвищення якості сервісного обслуговування тощо.
Створення та запуск медичної інформаційної панелі Львова та області
Львів’яни будуть мати джерело перевіреної інформації про медицину у місті, з інтегрованими онлайн-сервісами та доступом до актуальних даних стану медичних закладів у режимі 24/7. До прикладу, про кількість заповнених ліжок в стаціонарах, наявність спеціалістів відповідного профілю у найближчій поліклініці, їхній рівень кваліфікації, відгуки пацієнтів тощо. Медична панель міста впроваджуватиме анонімне анкетування пацієнтів медичних закладів щодо якості наданих послуг. Панель виконуватиме просвітницьку роботу з прав та обов'язків пацієнтів і медичного персоналу.
Робота над першим етапом побудови нової сучасної комунальної некомерційної демонстраційної медичної клініки нового типу з власним лабораторним центром
Мета – підвищити планку якості медичного обслуговування населення. Стратегічний орієнтир – побудувати нову сучасну муніципальну клініку (окремий корпус) впродовж найближчих 10-15 років із залученням до роботи в ній найкращих фахівців міста та області., а також: Львівського національного медичного університету, для надання медичної допомоги та медичних послуг на рівні європейських стандартів, залучення закордонних спеціалістів для передачі досвіду львівським лікарям, творення атмосфери та формування спадкоємності передачі медичних знань та вмінь поколінь медичних династій, провідних спеціалістів своїм майбутнім наступникам: обдарованим молодим лікарям. У клініці буде інтегрований лабораторний центр для цілої громади, що дозволить поступово закрити неефективні лабораторії. Візія майбутнього – це східноєвропейський медичний хаб, осередок зростання медичного туризму у Львові. Перший етап – розроблення техніко-економічного обґрунтування, моделі діяльності, проведення конкурсу провідних європейських та світових архітектурних фірм та вихід на проектно-кошторисну документацію.
Програма розширення паліативної допомоги у Львові та області через соціальне замовлення та трансформацію закладів охорони здоров’я
Головна мета – забезпечити гідний догляд за пацієнтами з обмеженими функціональними можливостями, визначити потрібну кількість закладів для надання паліативної допомоги (у взаємодії з соціальними службами) для дорослих та дітей. Проаналізувати потенціал чинних закладів та їхню спроможність надавати послуги більшій кількості пацієнтів, трансформувати муніципальні заклади з обмеженою спроможністю надання спеціалізованої медичної допомоги у центри паліативної допомоги, розробити дієву програму підтримки паліативних закладів за участю міста, визначити індикатори якості та розміщення соціального замовлення на надання послуг паліативної допомоги серед соціальних підприємств, громадських організацій та медичних закладів.
Підтримуючи медиків у процесах реформування, створюючи умови та платформи для професійного зростання, вкладаючи в компетентності медичного персоналу, надаючи доступ до правдивої та актуальної інформації про стан медицини у Львові, “Голос” наближатиме момент, коли львів’яни довірятимуть та пишатимуться станом медицини у місті.
10
флагманських
Ініціатив Голосу
у Львові
10 флагманських Ініціатив Голосу у Львові
Серед політик, які визначила команда “Голосу” є визначальні для Львова та для нашого спільного майбутнього:

1. Середньомісячний дохід львів’янина повинен становити не менше ніж 20 тис. грн.

2. Запровадимо розробку містобудівної документації коштом міста, а не забудовниками, подолаємо хаотичну забудову міста та ліквідуємо корупційну схему.

3. Впровадимо зручну систему паркування, яка покращить мобільність містян.

4. Почнемо роботу над сучасною комунальною клінікою нового стандарту, створюючи орієнтир майбутнього для системи охорони здоров'я.

5. Впровадимо пілотний проект “Школа повного дня” в усіх школах міста.

6. Створимо муніципальний фонд підтримки суспільно важливих професій: лікарів, вчителів, вихователів і соціальних працівників.

7. Розвинемо Фонд культури Львова, створюючи можливості для митців та креативного класу.

8. Оцифровуємо дозвільні процедури, зробимо процеси прозорими та однаковими для всіх.

9. Побудуємо об'їзд центру міста, реалізуємо мале та середнє транспортне кільце.

10. Зменшимо генерування сміття на 40%, усвідомлюючи вплив від міської діяльності на довкілля та розв’яжемо проблему з утилізації та захоронення сміття.
Львів на мапі світу – це місто самореалізації, де хочуть жити наші діти та онуки.

Твій Голос у Львові.