Програма політичної партії “Голос” у львові
Цінності та принципи
Наші цінності: повага до людини, свобода, європейський вибір, справедливість та прозорість. Наші принципи: професійність, доброчесність, рішучість і командна робота.
Бачення
Львова
Бачення Львова
Ми бачимо Львів містом гідного життя. Містом, де довіра, чесність та взаємоповага є головними принципами взаємодії усіх львів’ян. Ми прагнемо зробити Львів містом багатих, успішних та зарадних людей. Містом дорогої праці та креативу. Містом, що об’єднує та надихає.

Ми хочемо зберегти у Львові його багатонаціональну культурну спадщину та традиції. Ми прагнемо не просто адаптувати їх до процесів та проблем сучасності, а пристосувати до викликів та можливостей майбутнього. Наша команда буде розвивати якісну співпрацю у форматі бізнес-культура-місто, яка забезпечить стабільність та інноваційність розвитку міста як культурного центру регіону та країни.

“Голос” виступає за політику нової якості. Ми продовжимо успішні ініціативи та проекти, що вже запроваджені у Львові. Ми за зміни, розраховані на покращення рівня та якості життя громади. Ми розуміємо, де львів’яни прагнуть змін. Тому наші цілі на наступні 5 років такі:
1. Збільшити заможність львів‘ян

2. Гідно оцінювати працю суспільно важливих професій

3. Навести лад з хаотичними забудовами

4. Підвищити рівень надання медичних послуг і медичної допомоги

5. Підвищити зручність пересування у Львові

6. Зменшити системну корупцію та кумівство
Львів повинен стати містом комфортного життя, містом побутової естетики та високої доданої вартості. Створення можливостей для самореалізації та особистого розвитку – наше головне завдання. Наша ціль – зробити Львів містом майбутнього.
Тяглість
політики
Тяглість політики
Львів – місто, де один з найвищих показників якості життя в Україні. Ми відзначаємо ті позитивні тренди у розвитку нашого міста, які треба підтримувати та прискорювати. Ми забезпечимо тяглість управління Львовом у тих сферах, де Львів має значний поступ та якісні стратегії.

Ми за впровадження Плану сталої міської мобільності (ПСММ). Ми відновимо роботу відповідно до Інтегрованої концепції розвитку центральної частини Львова, яку розробили разом з німецькими експертами та затвердили у 2011 р. Пріоритетність політик політичної партії “Голос” у Львові щодо транспорту, поводження з відходами, якості повітря, управління водними та земельними ресурсами, будівлями, енергетикою, біорізноманіття розроблені з урахуванням розробленого за підтримки європейських партнерів Плану заходів «Зеленого міста» (Green City Action Plan). Ми пришвидшимо роботу над Програмою сталого енергетичного розвитку на період 2021-2027, враховуючи висновки з реалізації чинного плану дій сталого енергетичного менеджменту та інші стратегічні документи. Ми врахуємо заходи, передбачені планом економічного розвитку Львова, які розробили у межах ініціативи “Мери за економічне зростання”.

Ми продовжимо практику інклюзії у Львові, осучаснення міських просторів, адаптації до зміни клімату, розширення зелених зон, цифрової трансформації, комплексної модернізації дорожньої інфраструктури. Ми продовжимо співпрацю з міжнародними партнерами та активно використаємо нові фінансові інструменти та європейські програми. “Голос” продовжить підтримувати громадянське суспільство, освітні, культурні середовища та наукові школи. Місто залучатиме дослідників до пошуку інноваційних рішень міських проблем розвитку та громадські організації для підсилення громадської включеності львів’ян до співтворення нашої громади.
Політики партії
“Голос”
Забезпечуючи тяглість певних політик, ми
розуміємо, де львів’яни прагнуть змін.
Забезпечуючи тяглість певних політик, ми розуміємо, де львів’яни прагнуть змін.
5. Прибрати корупцію та кумівство
Прозорість процесу прийняття рішень, чіткі процедури та встановлені правила – це те, що впливає на розвиток економіки та створення нових робочих місць. Відсутність чітких процесів, процедур та правил створює корупційні ризики та породжує дискрецію (суб’єктивність прийняття рішень чиновником). Ми вважаємо, що ці негативні практики потрібно ліквідувати та створити рівні умови для розвитку бізнесу та громадських ініціатив, задаючи лідерство в Україні. Ми зробимо Львів привабливим для інвесторів, бізнесів і талантів. “Голос” знає, як це досягти.
Аудит політик
Ми проведемо аудит політик та правил ефективного використання міських ресурсів: комунального майна, земельних ділянок, інших об'єктів, що надаються в оренду чи продаються. Місто має бути найбільшим і найефективнішим гравцем на ринку, який встановлює правила гри, постійно балансуючи між комерційними та соціальними запитами. Продаж комунального майна має супроводжуватись професійною передпродажною підготовкою та її промоцією серед потенційних покупців. Результати аудиту управлінь міської ради та комунальних підприємств мають бути публічними.
Відкриті дані
Уся база даних управління активами громади повинна бути переведена в електронне програмне забезпечення та синхронізована з майданчиками ProZorro. Важливі набори даних мають регулярно оновлюватись (бути актуальними) та бути доступними львів’янам для проведення аналізу у відповідному форматі.
Правила та ефективність
Розробимо прозорі стандартизовані процедури та протоколи прийняття рішень, до прикладу, щодо розробки детальних планів територій, земельних питань, правил забудови тощо. Процес прийняття рішень має будуватись за принципом швидкості та ефективності. Усі процедури повинні бути переведені в електронну форму, а будь-який контакт між заявником і чиновником – ліквідовані. Введемо персоніфіковану відповідальність: за кожною проблемою для громади буде закріплений відповідальний за розв’язання. У громаді будуть візуалізовані мапи рішень та процесів їхнього прийняття. Введемо показники якості прийняття рішень до системи мотивації працівників громади. За рішення нестиметься відповідальність, а якісні прозорі рішення – заохочуватимуться. Відкриємо доступ до інформації щодо процесів прийняття рішень, надамо можливість публічно відстежувати процес розгляду питань (прозорий публічний електронний реєстр звернень).
10
флагманських
Ініціатив Голосу
у Львові
10 флагманських Ініціатив Голосу у Львові
Серед політик, які визначила команда “Голосу” є визначальні для Львова та для нашого спільного майбутнього:

1. Середньомісячний дохід львів’янина повинен становити не менше ніж 20 тис. грн.

2. Запровадимо розробку містобудівної документації коштом міста, а не забудовниками, подолаємо хаотичну забудову міста та ліквідуємо корупційну схему.

3. Впровадимо зручну систему паркування, яка покращить мобільність містян.

4. Почнемо роботу над сучасною комунальною клінікою нового стандарту, створюючи орієнтир майбутнього для системи охорони здоров'я.

5. Впровадимо пілотний проект “Школа повного дня” в усіх школах міста.

6. Створимо муніципальний фонд підтримки суспільно важливих професій: лікарів, вчителів, вихователів і соціальних працівників.

7. Розвинемо Фонд культури Львова, створюючи можливості для митців та креативного класу.

8. Оцифровуємо дозвільні процедури, зробимо процеси прозорими та однаковими для всіх.

9. Побудуємо об'їзд центру міста, реалізуємо мале та середнє транспортне кільце.

10. Зменшимо генерування сміття на 40%, усвідомлюючи вплив від міської діяльності на довкілля та розв’яжемо проблему з утилізації та захоронення сміття.
Львів на мапі світу – це місто самореалізації, де хочуть жити наші діти та онуки.

Твій Голос у Львові.